power contrast

  • power contrast power contrast
  • fiberceutic fiberceutic
  • volumeceutic volumeceutic
  • kerastase kerastase

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

Jeśli zwykła odżywka nie daje już sobie rady. Lub jeśli po prostu chcesz profesjonalnie zadbać o jeden z największych atutów kobiecej urody, odwiedź nasz salon, a stylista dobierze dla Ciebie odpowiednią pielęgnację zarówno w salonie jak i w domowym zaciszu.
Zapraszamy do naszego sklepiku, w którym znajdziecie Państwo całą gamę kosmetyków firmy L'Oreal. Jednakże najbardziej zachęcamy do skorzystania z zabiegów SPA w naszym Salonie.
Oferujemy regenerację jedno/dwu i trójfazową połączoną z sauną na włosy.
Polecamy kurację Serią ABSOLUT REPAIR, która natychmiast odżywia i nadaje włosom miękkość. Ampułka zawiera unikalną kombinację ceramidu Bio-Mimétic, który regeneruje spoiwo międzykomórkowe oraz silikonów i filtru UV. Wspomaga trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości. Włosy są dogłębnie zregenerowane, miękkie, lśniące, podatne na układanie. Idealna do włosów cienkich, delikatnych, łamliwych, włosów uwrażliwionych w skutek działania czynników chemicznych i/lub mechanicznych oraz włosów przemęczonych zabiegami fryzjerskimi.
Posiadamy także ampułki do specjalnej pielęgnacji po koloryzacji i balejażu.
Zapraszamy!
Dziś także i pielęgnacja włosów wkrada się do królestwa medycyny estetycznej.
FIBERCEUTIC - BOTOX to nowy wymiar pielęgnacji firmy L'Oreal Professionnel
Zabieg jest już dostępny w naszych Salonach. Kuracja wypełnia włosy, aż po same końce.
Jedna aplikacja botoxu - jeden zabieg - wystarcza na dziesięć myć włosów!
ZAPRASZAMY CIĘ...
Umów się już dziś na wizytę.
W sprzedaży mamy także specjalne maski wzmacniająco-uzupełniające do pielęgnacji w domu.
KURACJA WYPEŁNIAJĄCA WŁOSY PRO- KERATYNĄ L'Oreal Professionnel Pro-Keratin Refill, UZUPEŁNIA UBYTKI BUDULCA WŁOSA I WZMACNIA JE.
KOKTAJL AMINOKWASÓW I PROTEINY PSZENICY NATYCHMIAST WZMACNIAJĄ, RÓWNOWAŻĄ UTRATĘ BUDULCA WŁOSÓW- KERATYNY. TARCZA OCHRONNA OTULA WŁOS I CHRONI PRZED DZIAŁANIEM NIEKORZYSTNYCH CZYNNIKÓW. CZĄSTECZKI LIPIDÓW INSPIROWANE CERAMIDAMI, KTÓRE WYSTĘPUJĄ WE WŁOSACH WNIKAJĄ W GŁĄB WŁOSA I WYPEŁNIAJĄ DELIKATNE OBSZARY I SPRZYJAJĄ W ODBUDOWANIU.