Prostowanie keratynowe

Klient Ewelina
Wizyta 23-08-2013
Treść komentarza : Piękna koloryzacja ombre - bardzo ładne kolory, które świetnie ze sobą współgrają. Zabieg keratyna - włosy miękkie, z połyskiem, duża oszczędność czasu podczas układania.

Terapia Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, czyli podstawowy budulec włosa. To naturalny sposób na wygładzenie włosów i ich wyprostowanie. Keratyna działa także odżywczo i nadaje naszym włosom połysk.
Ta nowatorska terapia została opracowana dla osób, które mają włosy: kręcone, puszące się i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w strukturę włosa powoduje ona radykalne zmiany w jego strukturze. Włos staje się: połyskliwy - odzyskuje swój blask, gładki i zdrowy - nie plącze się oraz staje się łatwy w w codziennym utrzymaniu.
Co dziwne, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.
Stworzona w USA terapia Global Keratin jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Włosy są lśniące i łatwo się układają.
Gwarantujemy, że Twoje włosy po terapii Global Keratin będą miękkie i gładkie, a rezultat będzie widoczny natychmiast po zakończeniu zabiegu. Koszmary puszonych i poplątanych włosów to już przeszłość!
Umów się na konsultacje już dziś! Spraw sobie radość poranka przy rozczesywaniu włosów. Usługa dostępna w naszych salonach .